«16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ»

Дата: 2 грудня 2022 о 10:10

З МЕТОЮ ПРИВЕРНЕННЯ УВАГИ УЧАСНИКІВ НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ ДО ПРОБЛЕМИ НАСИЛЬСТВА У СУСПІЛЬСТВІ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ НЕГАТИВНИХ ЯВИЩ, ЩО МОЖУТЬ ПРИЗВЕСТИ ДО НАСИЛЛЯ АБО СПРОВОКУВАТИ ЙОГО ВЧИНЕННЯ, ЩОРІЧНО У КРАСНОГОРІВСЬКОМУ ЗЗСО І-ІІ СТУПЕНІВ №5 ПРОВОДЯТЬСЯ РІЗНОМАНІТНІ ЗАХОДИ У РАМКАХ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ». ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ (ІЗ 26 ЛИСТОПАДА ПО 11 ГРУДНЯ) Є СИМВОЛІЧНИМИ. ВОНИ СТВОРЮЮТЬ СВОЄРІДНИЙ ЛАНЦЮЖОК, ПОЄДНУЮЧИ ЗАХОДИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА, БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ, РАБСТВОМ ТА ДІЙ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ.

ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ»

З учнями 1-4 класів були проведені години спілкування на тему: «Геть насильство над дітьми», з метою надання інформації про те, як можна захистити себе, свою гідність, і свої права, але розкрити питання нерозривної єдності прав і обов’язків.

З учнями 5-го класу була проведена виховна година « Життя без насильства», з метою ознайомлення дітей з актуальністю проблеми насильства у шкільному середовищі.

З учнями 6 та 8 класів була проведена година спілкування «Протидія булінгу в дитячому колективі», з метою запобігання різним формам в учнівському середовищі.

З учнями 7-го класу було проведено онлайн заняття  «Насилля не для нас», з метою усвідомлення негативного впливу та специфіки агресивної поведінки та насилля через формування власної моделі поведінки.

З учнями 9 -го класу  була проведена виховна година «Жорстокість і насильство», з метою формування уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідки для дитини чи інших членів родини.

Проведені заходи,стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяностіі, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей) хворих на ВІЛ.

Пам'ятайте! Потрібно бути уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.