Мета закладу освіти

Дата: 1 лютого 2023 о 16:12, Оновлено 2 лютого 2023 о 10:44

МЕТА І ЗАВДАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ

Мета діяльності Закладу загальної середньої освіти  І- ІІ ступенів №5 полягає у створенні умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного учня, його мо­рального, інтелектуального, фізичного, художньо-естетичного зростання. Школа має ви­ховати громадянина демократичного суспільства, яке визнає освіченість, вихованість, культуру найвищими цінностями, незмінними чинниками соціального прогресу. Нове по­коління людей повинно бути здатним ефективно працювати і навчатися протягом життя, оберігати і примножувати цінності національної культури та громадянського суспільства. Основними завданнями школи є:

різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і зді­бностей, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб ;

виховання школяра як патріота школи і міста, громадянина України, національно свідомої, вільної демократичної, життєво і соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення у різно­манітних життєвих ситуаціях через розвиток учнівського самоврядування, залу­чення вихованців до вирішення актуальних питань життєдіяльності шкільного ко­лективу;

формування у школярів бажання і уміння вчитися упродовж усього життя, вироб­лення умінь практичного і творчого застосування здобутих знань;

становлення в учнів цілісного наукового світогляду, загальноку­льтурної, технологічної, комунікативної і соціальної компетентностей на основі засвоєння системи знань про природу, людину, суспільство, культуру, виробництво, оволодіння засобами пізнавальної і практичної діяльності;

виховання в учнів любові до праці, забезпечення умов для їх життєвого і професій­ного самовизначення;

виховання школяра як людини моральної, відповідальної, людини культури з розвиненим естетичним і етичним ставленням до навколишнього світу і самої себе.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ КОЛЕКТИВУ ЗАКЛАДУ

v       Особистісна орієнтація освіти.

v       Формування в учнів національних і загальнолюдських цінностей.

v       Постійне підвищення якості освіти через оновлення її змісту та форм організації навчально-виховного процесу.

v       Забезпечення розвитку системи безперервної освіти.

v        Пропаганда здорового способу життя.

v       Реалізація гарантії для професійної самореалізації педагогічної працівників, підви­щення їх соціального статусу.

v       Запровадження в практику досягнень педагогічної та психологічної науки, освітніх інновацій, інформаційних технологій.

v       Створення мережі освітніх послуг, її кадрове та науково-методичного забезпечен­ня.