ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ 2023-2024 н.р.!!!

Красногорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №5 Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області розпочинає набір у 1 клас!

Ми з радістю очікуємо на допитливих, активних, творчих, непосидючих першокласників та їхніх не менш активних, творчих та мудрих батьків – усіх, хто обирає сучасні знання, розвиток талантів та цікаве шкільне життя. Потужна команда досвідчених педагогів докладе усіх зусиль, щоб наш заклад освіти став місцем радості та активного розвитку! Набір проводиться в клас, де діти навчаються за програмою Нової української школи (НУШ).

Набір дітей до 1 класу проводиться на підставі поданих документів:

1. Заява встановленого зразка ( зручним способом: VIBER, Telegram, на електронну адресу закладу- sh5krasnogorivka@gmail.com).

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Медична довідка форми №086-1/о (довідка про результати обов’язкового медично-профілактичного огляду).

4. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Довідки за телефоном 095-327-23-64 (Тетяна Валеріївна), 099-248-79-41 (Ганна Віталіївна).

Макєєва Ганна Віталіївна - вчитель початкових класів, освіта – повна вища, стаж роботи - 25 років, спеціаліст "першої категорії".

Професійна зацікавленість: допитливість, широта мислення, проникливість, мужність, великий життєвий і професійний досвід, вміння руйнувати психологічні бар'єри, що перешкоджають професійній реалізації, швидка адаптація в новому середовищі.

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: "ВІДКРИТТЯ НАРОДЖУЮТЬСЯ ТАМ, ДЕ ЗАКІНЧУЮТЬСЯ ЗНАННЯ ВЧИТЕЛЯ Й ПОЧИНАЄТЬСЯ НОВЕ ЗНАННЯ УЧНЯ. НАВЧАЮЧИ ІНШИХ - НАВЧАЙСЯ САМ!"

14 лютого – Міжнародний день дарування книг. Він об’єднує всіх, хто любить читати. Цього дня дарують книги друзям та незнайомцям, віддають їх бібліотекам, школам, дитячим будинкам, лікарням чи просто залишають твори друку у людних місцях.
Започаткувала цей День засновниця сайту дитячої книги американка Еммі Бродмур. Якось один із її трьох синів здивувався, чому в календарі немає дня, призначеного для дарування книжок один одному. Так завдяки дитячій цікавості зародилася ініціатива. Еммі підтримали родичі, знайомі, колеги, друзі з соціальних мереж. І вже невдовзі добра справа розійшлася по світу. В Україні вона теж прижилася.
10 химерних фактів про книги
Страх від того, що у вас не залишиться що почитати, називають абібліофобією.
До 18 століття в деяких бібліотеках книги прикріплювати до полиць ланцюгами. Вони були достатньо довгими, щоб відвідувачі могли комфортно читати, але не могли винести книгу з бібліотеки.
Найдовше надруковане речення належить французу Віктору Гюго. У його романі "Знедолені" є речення, що складається із 823 слів.
У японській мові існує слово «цундоку». Воно означає "накупити багато книг і не читати їх".
Найпопулярнішим літературним персонажем поки що залишається Шерлок Холмс. Він частіше за інших ставав героєм кіно і телесеріалів.
Приватна католицька школа в Нешвіллі (США) видалила зі своєї бібліотеки всі книги про Гаррі Поттера. Там заявили, що в них містяться "справжні прокляття і заклинання, які при читанні можуть викликати злих духів".
Першою написаною книгою на друкарській машинці були «Пригоди Тома Сойєра» Марка Твена. Сам автор книги був не у захваті від машинки.
Неконтрольоване бажання постійно нюхати старі книги, і отримувати від цього задоволення називають «бібліосмією».
Британські вчені з університету Сассексу довели, що читання заспокоює краще, ніж прослуховування музики, прогулянка чи чашка гарячого чаю. Для того, щоб зменшити стрес, достатньо лише шести хвилин зосередженого читання. За це час скорочується серцебиття та полегшується м’язова напруга.
Писати трилогію "Володар перснів" було для Дж. Р. Р. Толкіна виснажливо. 1200 сторінок він набирав двома пальцями. Інакше не вмів.

15 лютого 2023 о 13:38 | Кібалко Н. В. | немає коментарів

Педагогічний колектив Красногорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів №5 багато уваги приділяє національно-патріотичному вихованню здобувачів освіти. Виховання громадянської свідомості, усвідомлення дитиною своїх обов’язків та права в межах держави, духовна культура-це основні напрями виховної роботи з молоддю та модернізації освітнього процесу.
З метою якісної організації інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання класними керівниками були проведені виховні години «День Єднання», «Україна є, була і буде!».

15 лютого 2023 о 13:30 | Кібалко Н. В. | немає коментарів

Алгоритм дій у разі повітряної тривоги.

13 вересня 2022 о 17:57 | Кібалко Н. В. | немає коментарів